O nás

Úvod  >>  O nás

Gurmán Mladá Boleslav – Sýry Mladá Boleslav

Sýry Mladá Boleslav
Stejně jako dům na Staroměstském náměstí, ve kterém se náš obchůdek nachází i výrobky, které u nás naleznete, se mohou chlubit svou výjimečností, historií výroby a prvotřídní kvalitou prověřenou časem. Pro mnohé jsme „sýrárna“ známá jako „Sýry Mladá Boleslav“ se sýry nejvyšší kvality a rozmanitosti druhů a zemí původu. Jiní se k nám vrací pro skvělé masné produktypršuty, klobásy, domácí paštičky tradičních i méně tradičních chutí. Náš výběr je takový, jaký si ho přejí mít naši zákazníci. Vyhovíme jak milovníkům nejlepších světových kuchyní, tak příznivcům zdravé stravy.

Nabízíme Vám sortiment, který využijete jak při přípravě rodinné večeře, tak delikatesy pro příjemné posezení s přáteli. Prvotřídnost, kvalita a výjimečnost jsou pro nás prvořadé. Proto kromě zahraničních specialit vsázíme na malé rodinné firmy, se kterými je nám ctí spolupracovat. Mnohé výrobky najdete v širokém okolí pouze u nás.

Rádi Vám dle vašeho přání připravíme nejen dárkový koš, balíček či sýrovou mísu. Chystáte-li oslavu, jistě u nás najdete i vhodný dárek.

Na našich stránkách můžete mimo jiné také nahlédnout na některé Dárkové koše a balíčky, které připravíme dle Vašeho přání nebo si vybrat z nejčastějších dárkových balíčků v katalogu.

Popsat všechny chutě, které náš obchůdek nabízí, je nemožné. Nejlepší je přijít, ochutnat a vybrat si.
Zákazník, který od nás odchází s úsměvem, rád se vrací, je pro nás největší odměna.

sýry a speciální druhy sýrů – klobásy – čokolády – Mixit müsli – italské těstoviny – omáčky a dresingy – vína – panenské oleje – octové speciality – dipy k sýrům – asijské speciality – španělské olivy – limonády – pralinky

Najdete nás také na sociální síti Facebook, pod jménem:
Sýry Mladá Boleslavfacebook.com/SyryMladaBoleslav
kde se můžete stát našimi fanoušky a včas být tak informování například o novinkách v našem sortimentu a různých akcích.